Právě se nacházíte: Záruka "Pro studenty"

Záruka "Pro studenty"

Záruční podmínky

Vážený spotřebiteli,

Koupil jste kvalitní studentský batoh značky Walker a děkujeme Vám tímto za podporu naší firmy. Na výrobek poskytujeme prodlouženou záruku v délce 36 měsíců na výrobní vady od data jeho prodeje. Přejeme Vašemu školákovi, aby mu tento výrobek sloužil k jeho plné spokojenosti a níže si dovolujeme Vám poskytnout několik rad a doporučení pro jeho správné užití. Jedině jejich dodržováním zaručujeme Vaší plnou spokojenost s tímto výrobkem a námi poskytnutou záruku.

 

Návod na použití

  • Studentské batohy jsou určeny pro žáky druhého stupně základní školy. Batohy jsou vybaveny ergonomicky polstrovanými zády pro jejich správné a zdravé nošení. Batohy jsou určeny k nošení psacích potřeb a učebních pomůcek. Psací, kreslící a rýsovací pomůcky nevkládejte do výrobku volně, uložte je např. do penálu nebo etue, aby ostré hroty (hrany) nepoškodily stěny výrobku. Na takovéto poškození se záruka nevztahuje.

  • Oba nosné řemeny slouží k upevnění batohu na záda žáka. Nosit batoh jen na jednom řemenu přes rameno je zakázáno. Na poškození uchycení řemenů z tohoto důvodu se záruka nevztahuje. Délku řemenů nastavte podle výšky žáka a ročního období:

a)      při nošení letního oděvu na kratší délku

b)      při nošení zimního oděvu na delší délku

Nastavení správné délky řemenů je velmi důležité pro pohodlné nošení školního batohu, a proto mu věnujte zvýšenou pozornost. Řemeny nezkracujte, jejich délka je v souladu s technickými požadavky kladenými na tento výrobek. Konce řemenů jsou zašité a zatavené proti jejich případnému třepení. Nezkracujte je  stříháním nůžkami nebo řezáním nožem!! Na takovéto poškození se záruka nevztahuje.

  • Studentský batoh není určen k nošení v ruce, proto ze zdravotních důvodů nenechte žáka nosit výrobek za držadlo v jedné ruce! Umístění předmětů školní potřeby volte tak, aby těžké předměty byly umístěny pokud možno v blízkosti zad. Protože je batoh vyroben převážně z textilních materiálů, nedoporučujeme do něj ukládat předměty nevhodných rozměrů s ostrými hranami nebo rohy. Tyto hrany a rohy je nutno buď opatřit vhodnými chrániči nebo je otupit. Na poškození textilu způsobené ostrými hranami nebo rohy se záruka nevztahuje.

  • Studentský  batoh je testován na maximální nosnost 8 kg. Hmotnost přepravovaných školních předmětů by se měla omezit na minimální míru potřebnou k vyučování, aby nedocházelo k přetěžování jak výrobku samého, tak i kosterní a svalové soustavy žáka.

  • Jednotlivé oddíly studentského batohu jsou uzavírány zipy chráněnými proti zatečení. Přestože je batoh vyroben z nepromokavých materiálů nedoporučujeme je vystavovat dlouhodobému dešti, mohlo by dojít k znehodnocení jeho obsahu.

  • Životnost studentského batohu záleží zejména na jeho správném užívání a na dodržování výše uvedených rad a doporučení. Především je nutné dbát na to, aby nedocházelo k mechanickému poškozování výrobku. Zejména nedoporučujeme aby batoh sloužil jako míč na kopání, jídelní stůl, sáňky, podložka pod nohy nebo nebyl předmětem násilného zacházení. Na takováto poškození se záruka nevztahuje.

  • Záruka se proto vztahuje jen na vady, které vznikly v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výroby popřípadě technologického postupu při jeho výrobě. Tyto vady se zpravidla projeví již při krátkodobém používání výrobku. Pokud výrobek reklamujete, zasílejte jej pouze v čistém stavu !! Jinak vám bude vrácen.

  • Záruka se také nevztahuje na změny výrobku v důsledku nedodržování pokynů a rad uvedených v návodu na použití a ošetření výrobku, dále v důsledku  jeho opotřebení způsobeném obvyklým užíváním, nesprávným užíváním, neodbornými zásahy nebo úpravami nesouvisejícími s běžnou údržbou výrobku.

 

Návod na ošetření

  • Čistit pouze navlhčeným hadříkem ve vodě s trochou saponátu. Textilní části je možno zbavit mechanického znečištění lehkým kartáčováním. Zásadně nepoužívat k čištění ředidel, mechanicky čistících prášků nebo agresivních čistících přípravků! Výrobky zásadně ne prát v pračce. Při promočení nechat pozvolna vysušit při pokojové teplotě. Výrobek se nesmí sušit v kontaktu ani v bezprostřední blízkosti otevřených tepelných zdrojů.

 

Poznámka:

  • Nezapomeňte prosím, že záruka a životnost výrobku jsou dva různé pojmy. Životnost je dána především způsobem a intenzitou používání a nemusí být tím pádem stejná jako záruční doba. Proto striktně dodržujte pokyny v návodu pro spotřebitele, aby vám naše výrobky sloužily co nejdéle k vaší plné spokojenosti.zavřít panel